Prodejna

Navštivte naši prodejnu, která se nachází přímo v Karlových Varech a je součástí komplexu městských sádek, rybí farmy a vlastní zpracovny. Na prodejně nabízíme vlastní, i regionální produkci ryb. V příjemném prostředí naší prodejny můžete nakoupit nejenom ryby, ale i regionální potraviny, koření a další zboží. Nedílnou součástí našeho prodeje je i pravidelný prodej a dodávky čerstvých ryb do restaurací a hotelů. Vyzkoušejte náš nový eshop.

Naše produkty

Ryby

Koření

Zvěřina

Lokální produkty

O nás

Chov lososovitých ryb probíhá v našich sádkách od počátečního nasazení až po finální expedici nebo zpracování. Máme tak plnou kontrolu nad stavem a kvalitou ryb v celém procesu. Dosahujeme nejvyššího standardu v oboru rybářství a provoz sádek splňuje ty největší nároky na hygienu, ekologii a kvalitu. Ryby a péče o ně nás baví a naplňuje, proto se rádi podělíme o radost z dobře odvedené práce i s našimi zákazníky. Sádky můžete navštívit a prohlédnout si prostředí, ve kterém ryby chováme. Můžete se přesvědčit o původu a kvalitě ryb. Zároveň si u nás můžete rybu vybrat a nechat zpracovat přímo na místě! U nás máte tak jistotu, že jsou ryby vždy čerstvé. Dostanete od nás vždy nejen kvalitně zpracovanou čerstvou rybu, ale také třeba radu, recept nebo doporučení, jak nejlépe připravit nějakou lahůdku. Kromě jiného zajišťujeme také prodej rybích násad pro zarybnění chovných i sportovních revírů a to především pstruhem duhovým a jeseterem.

Pstruh na grilu

Pstruhy očistíme a na několika místech nařízneme kůži tak, abychom neporušili maso. Pstruhy po celé ploše (i zevnitř) pomažeme změklým máslem, osolíme, opepříme a dovnitř vložíme kousek rozmarýnu. Pstruhy grilujeme na rozpáleném grilu z každé strany asi 8 minut. Před podáváním pokapeme pstruhy citronovou šťávou.

Adresa:
Čankovská 679/67
360 05 Karlovy Vary

Petra Hloušková:
obchod, objednávky
+420 777 023 372

Radek Hloušek:
velkoodběr, doprava ryb, zarybnění
+420 777 023 371

IČ: 63523663
DIČ: CZ7609161890
Firma v evidenci živnostenského rejstříku Karlovy Vary.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.kvryby.cz


Facebook

Instagram